SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

22.08.2013

Literárny večer, Elenka Kalková, Lukáš Bečka, Eliška Harnúšková

22.august 2013 patril štvrtému literárnemu večeru v City Café v Senici a tento krát bol so známou senickou spisovateľkou Elenkou Kálkovou. Prečítala úryvky zo svojej  celej tvorby za hudobného doprovodu speváka Lukáša Bečku a predstavila videoprezentácie svojej dcéry Elišky Harnúškovej. Podporiť ju prišlo veľmi veľa fanúšikov o čom svedčí aj predaj jej kníh.

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

08.08.2013

Literárny večer, Alexandra Bôriková, Vierka Šusteková

8. augusta pripravilo Oz Element už tretí Literárny večer a to v kaviarni City Cafe Senica. So svojou prvotinou knihou Nádej sa predstavila mladá začínajúca spisovateľka Alexandra Bôriková zo Senice, ktorú v tento večer aj slávnostne pokrstila. Krstnými rodičmi boli členovia Občianskeho združenia Element. Krstilo sa lupeňmi kvetov slnečnice za účasti všetkých hostí. Fotografie tentoraz predstavila Majka Závodská a abstrakcie v podobe obrazov predstavil výtvarník Andrej Hyža. Úryvky z knihy spolu s hudobným doprovodom zazneli v podaní skladateľky a speváčky Vierky Šustekovej.

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

25.07.2013

Literárny večer, Pavol "Bača" Benža

Druhý literárny večer v mesiaci 25. júla 2013 v kaviarni TWO FACES v Senici sa predstavil Pavol ,,Bača“ Benža. Jeho tvorba je plná poviedok z jeho života, zážitkov  s trampskou tematikou. Jeho poviedky doplnil legendárny bluesový spevák a hudobník Luboš Beňa zo Skalice, ktorý zožal úspechy aj v zahraničí.

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

11.07.2013

Literárny večer s Mariánom Hatalom

11. júla pripravilo OZ Element  prvý literárny večer v kaviarni City Cafe. Tento úvodný večer sa predstavil známy slovenský spisovateľ, prekladateľ a rodák zo Senice Marián Hatala. V jeho podaní zazneli aj úryvky z čerstvo pokrstenej knihy Ľúbostnato, ktoré doplnili svojimi piesňami Viera Šusteková a Peter Kavický. V rámci večera vystavil svoje fotografie Michal Krištof.

hore