Ukončenie senického kultúrneho leta 2013

01.09.2013

ROCK EVENING, Chilli, Hely, Zydaco B-Band, Rocksberry, Modul, Škuban band

1.septembra členovia OZ Element ukončili Senické kultúrne leto 2013 podujatím na veľkom amfiteátri v Senici s názvom ROCK EVENING. Predstavili sa hudobné skupiny nielen s rockovým zameraním, ale i v zastúpení iných hudobných žánrov. Ako prvá vystúpila folkrocková skupina CHILLI, po nej hip hop v podaní HELYho, ďalej Zydaco B-Band zo Skalice, rocková skupina ROCKSBERRY zo Senice, MODUL zo Senice a Škuban band zo Skalice, čo bola krásna bodka za celým kultúrnym letom. 

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

11.08.2013

Majka Závodská, Natália Hatalová

Podujatie HUDBA V SENICI 11.augusta 2013 na malom amfiteátri patrilo dvom speváčkam Márii Závodskej a bývalej superstáristke Natálii Hatalovej. Obe speváčky doprevádzali ich hudobní hostia.

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

04.08.2013

Matúš Klena, Vierka Šusteková a hostia

Na malom amfiteátri sa  4. augusta 2013 predstavila  moderátorka, organizátorka a speváčka Viera Šusteková, Matúš Klena a hostia. Už piaty nedeľný koncert s názvom HUDBA V SENICI v rámci Senického kultúrneho leta 2013, ktorý privádza každý týždeň viac a viac divákov a fanúšikov hudobnej scény. Medzi hosťami boli Peter Kavický, Richard Bánsky, Jozef Polák a Matej Beňák. 

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

21.07.2013

Prešporok

Štvrtá nedeľa v mesiaci patrila  slovenskej legendárnej folkovej skupine z Bratislavy Prešporok.  Skladby, ktoré odohrali boli prierezom ich bohatej 40-ročnej tvorby. O čom svedčí aj vysoká účasť divákov. Kliment Ondrejka spev, akustická gitara zakladajúci člen skupiny. Kamil Vilinovič spev, akustická gitara. Vladimír Mrázko bicie, činely Meinl, Paiste, darbuka, cajon, tamburína, shaker, chimes. Juraj Majer basová gitara. Juraj Chmelíček.

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

14.07.2013 

Senická Heligónka, Oáza

III. pokračovanie letných senických koncertov patril 14.  júla 2013 známej Senickej Heligónke a skupine Oáza. Ako prvá sa prestavila skupina Oáza so svojou vlastnou tvorbou, ktorú vystriedala slovenská ľudová hudba v podaní Senickej Heligónky. V obidvoch kapelách účinkoval bubeník  Mgr. Braňo Grimm, ktorý je najdôležitejším rytmickým článkom  obidvoch zoskupení.  Najstarším členom je Mgr. Pavol Grimm, ktorý  v roku 2001 založil toto hudobné zoskupenie a je zároveň  autorom prvej učebnice na Heligónku. Senická Heligónka uviedla na trh nový CD album a videoklipy s produkcie TV Šláger, ktoré predstavili aj na svojom koncerte.

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

07.07.2013 

Adriena Bartošová and friends

II. pokračovanie letných senických koncertov patril 7.júla 2013 jazzovej hudbe v prevedení známej slovenskej speváčky Adriany Bartošovej & friends. Adriena predstavila svoj nový album s názvom SOFTLY, z ktorého zaznelo pár úžasných skladieb. Jedným z jej hostí bola aj moderátorka Viera Šusteková, ktorá si zaspievala po boku skvelých hudobníkov ako Gabo Jonáš, Boris Čelár a Igor Sabo. Adriena chystá turné po Slovensku, kde predstaví svoj nový album za podpory ďalších skvelých hudobníkov ako je Juraj Burian.

hore

SENICKÉ KULTÚRNE LETO 2013

30.06.2013

Spirit, Aďka Tomeková, Lukáš Bečka a Vierka Šusteková

30.júna OZ Element otvorilo Senické kultúrne leto 2013 v Senici na malom amfiteátri koncertom s názvom HUDBA V SENICI. Predstavili sa mažoretky SPIRIT jr. a SPIRIT z CVČ Stonožka v Senici so svojou novou choreografiou. V tanci pokračovala Aďka Tomeková so svojim psíkom Teddym, ktorá sa pravidelne zúčastňuje podujatí OZ Element. Bodkou za prvou koncertnou nedeľou bol koncert v podaní dvoch spevákov Lukáša Bečku a Viery Šustekovej.

hore