1. máj

1. máj 2014

Oslavy prvého mája 2014 v Senici

OZ Element pozýva všetkých rodičov s deťmi na detské podujatia, ktoré sa budú konať popri hlavnom programe k oslavám 1 . mája 2014 od 9,00 – 16,00 hod na Námestí Oslobodenia. 

Počas dňa bude prebiehať maľovanie na tvár, výtvarný kútik, animácie a tance s deťmi, veľa zaujímavých súťaží, balóniky a iné atrakcie. Na detičky sa príde pozrieť aj popletený šašo Fifo so svojimi bláznivými nápadmi a zatancuje nám šikovný psík Teddy s Aďkou. K tomu všetkému sa predstaví bábkové divadielko Mafi s rozprávkami o Červenej čiapočke a Dúhovom kráľovstve. Radi všetky detičky, rodičov, súrodencov a starých rodičov uvidíme na oslavách 1 . mája 2014.

Tešíme sa Oz Element

Hlavným organizátorom je mesto Senica a MsKS Senica.

FOTO 1, FOTO 2

hore

Deň Zeme

23. apríl 2014

Deň zeme – Koncert pre Zem

Aj my sme sa zastavili a venovali svoj čas našej matke ZEM. V spolupráci so Záhorských osvetovým strediskom sme 23. apríla na malom amfiteátri pri dome kultúry v Senici pripravili Koncert pre Zem v ktorom vystúpili mladé talenty Centra voľného času Klárka Kičková, Radka Florianová, Simona Kulová, Natália Holoďáková, Sofia Petrovičová, Bibiána Maxianová, mažoretky MiniSpirit a gitaristky Danky Kopeckej. 

IV.ZŠ v Senici predviedla tanec Párty Šmoulkov a spevom sa prezentovala Natálka Svatá. Novovzniknutá skupina ONES z Domky mala na koncerte svoju premiéru a to s úspechom. Každý svojim dielom prispel k myšlienke zamyslieť sa nad tým ako je dôležité sa o matku ZEM starať, tak ako senické základné školy, ktoré dostali diplom za svoju prácu pre Zem.

hore